Pyton Tygrysi na plaży w woj. lubelskim, Wąż ma 3,5 metra długości!

Pyton Tygrysi na plaży w woj. lubelskim, wąż ma 3,5 metra długości!

 

pyton tygrysi 3

 

Jeśli w wakacje lubicie spędzać czas na plaży, lepiej dobrze się rozglądajcie, bo możecie spotkać kilkumetrowego pytona jak stało się nad Jeziorem Białym.
17.08 w poniedziałek na jedną z plaż Jeziora Białego dwóch mężczyzn przyniosło swoje domowe, nietypowe zwierzątko. Był to ogromny wąż, a dokładniej pyton tygrysi ciemnoskóry, odmiany albinotycznej. Ze wszystkich gatunków pytonów pod względem wielkości ten jest na drugim miejscu. Dorosłe osobniki tego gatunku osiągają nawet do 8 metrów, ten miał „skromne” 3,5…

 

pyton tygrysi 2

 

Reportaż

Niektórzy się bali, inni zachwycali, jednak stanowisko burmistrza pobliskiej Włodawy w tej sprawie jest jednoznaczne – nie wolno przynosić ze sobą takich egzotycznych zwierząt bez wcześniejszego uzgodnienia tego z opiekunem plaży.

 

pyton tygrysi

 

Faktem jest, że takie zwierzęta starą się coraz popularniejsze w Polsce, jednak nie zmienia to faktu, iż potrafią one stwarzać realne zagrożenie dla zdrowia czy też życia ludzkiego.

Podsumowując, miejcie się na baczności, bo ludzie mają różne pomysły, a do ludzi z tymi „pomysłami” apelujemy o trochę większy rozsądek w podejmowaniu działań.

źródło zdjęć: www.dziennikwschodni.pl
źródło reportażu: www.tvn24.pl


Ubezpieczenia online