Jaki prezent sprawi radość naszym mamom?

Dom

 

Dzień Matki to taki dzień o którym powinni pamiętać wszyscy. Bez względu na to czy jesteśmy daleko, czy mieszkamy razem, w ten dzień należy przesłać lub przekazać im osobiście życzenia. Ucieszą się też choćby z najdrobniejszego prezentu: nie ważne czy jest to ręcznie wykonana laurka, czy kosz kwiatów. Nasze mamy zasługują na każdy gest pamięci o nich.

 

Bukiet kwiatów

Ten uniwersalny prezent, znany na całym świecie jest miłym dowodem na to, że pamiętamy o naszych mamach.  Nie musimy kupować 50 róż w wiklinowym koszu. Zwykłe tulipany, czy skromna doniczka ze storczykiem będzie również dowodem na to, że pamiętamy o tym ważnym dniu.

Przygotuj śniadanie do łóżka

Mniejsze pociechy przy pomocy starszego rodzeństwa, lub taty mogą już od rana sprawić, że mamie będzie przez cały dzień bardzo miło. Wystarczy przygotować śniadanie i podać wszystko do łóżka. Być może pomysł nie należy do najbardziej oryginalnych – ale radość sprawi na 100 procent

Zabierz mamę na spacer

Możemy również zabrać mamę na spacer. Może to być też  piknik, czy  przejażdżka rowerowa.To nic nie kosztuje, a spędzenie tego dnia razem przyniesie wszystkim wiele radości. Na co dzień każdy ma swoje obowiązku, szkoła, zajęcia pozalekcyjne, praca, wyjazdy służbowe…i milion innych zajęć, które sprawiają, że nie zawsze mamy czas porozmawiać.

Laurka – zawsze w modzie

To prezent, który się nie starzeje. Od lat, od pokoleń dzieci malowały swoim mamom laurki, zapewniając je, jak bardzo je kochają. Koślawe litery, krzywe serca – to właśnie jest w nich najpiękniejsze. Nawet starsze pociechy  ślą, do swoich matek kartki, co jest również swoistą formą laurki.

Podaruj karnet do kosmetyczki lub na masaż

Bez obawy – to świetny prezent dla mam w każdym wieku! Chyba każda kobieta  uwielbia zabiegi u kosmetyczki, o masażach już nie wspominając. Zapracowane, zabiegane nie zawsze mogą pozwolić sobie na tę odrobinę relaksu. Zadbajmy więc o nie sami.

Słodycze

To prezent, który podobnie jak kwiaty i laurki, idzie w parze z każdym świętem. Warto tu jednak zainwestować w takie słodkości, które są elegancko zapakowane, lub takie, które na pewno lubią mamy.

Perfumy

Tu zalecamy ostrożność.  W przypadku perfum, musimy mieć 100 procentową pewność, że zapach ten nie przysporzy o ból głowy osoby, która ma go używać. Nigdy nie kupuj perfum, które podobają się Tobie – kwestia zapachu bowiem to bardzo indywidualna sprawa i nie zawsze zapach, który lubisz Ty, muszą lubić inni. Zajrzyj więc do łazienki i sprawdź jakie zapachy preferuje Twoja mama , jeśli jesteś daleko zrób wywiad u taty bądź u rodzeństwa.

 

Dzień Matki

Ubezpieczenia online