Idealne selfie w 7 krokach – sprawdź jak je zrobić!

Hobby

Idealne selfie w 7 krokach – sprawdź jak je zrobić!
 
Nic nie pokona pięknego uśmiechu. W epoce selfie i zdjęć „znienacka” warto mieć dopracowany uśmiech, gotowy w każdej chwili. Eksperci twierdzą, że istnieje 7 sposobów by taki uśmiech osiągnąć.

1. Nałóż odrobinę bronzera, by stworzyć kontrast między kolorytem skóry a zębami, to je optycznie wybieli i rozjaśni.

2. Masz pełniejszą górną wargę? Staraj się lekko odsłonić ząbki gdy się uśmiechasz. Zaś jeśli górna warga jest cieńsza, staraj się dotykać górnymi zębami dolnej wargi.

3. Jeśli zauważyłeś, że na zdjęciach twoje zęby nie są tak błyszczące jakbyś tego chciał, wtedy zmocz je odrobiną wody tuż przed robionym zdjęciem, to nada im odrobinę połysku.

4. Zainwestuj w mega czerwoną pomadkę, ale taką która jest na bazie niebieskiego pigmentu, to rozjaśni zęby. Unikaj koralowych czy pomarańczowych pomadek, one często sprawiają, że zęby wyglądają na bardziej żółte niż są w rzeczywistości.

5. Podczas robienia zdjęcia pokaż dokładnie osiem zębów, to idealna ilość do pięknego uśmiechu.

6. Dobierz uśmiech do kształtu twarzy. Osoby mające pociągłą twarz wyglądają lepiej odsłaniając lekko zęby podczas uśmiechu. Natomiast do twarzy o bardziej kwadratowym kształcie pasuje szeroki uśmiech, co sprawi że twarz przybierze kształt serca.

7. Wybierz swój lepszy profil i przechyl lekko głowę pozując do zdjęć.

Zobacz jeszcze:
10 rad jak nie robić selfie 
5 trików które sprawią, że będziesz lepiej wyglądać na zdjęciach
Jak zwiększyć pole tekstowe na Snapchacie


Ubezpieczenia online