10 Rzeczy, których kobiety nienawidzą w facetach

10 rzeczy, których kobiety nienawidzą w facetach. Zapraszam do lektury.

 1. Nie flirtuj z innymi kobietami.
  Jeśli jesteś ze swoją dziewczyną, nie daj się przyłapać na patrzeniu na inną dziewczynę. A jeśli masz zeza lepiej odwiedź lekarza, aby nie było wątpliwości gdzie patrzysz.. Dziewczyna spoliczkuje cię i pociśnie kilkoma inwektywami i nie próbuj nawet wciskać jej bzdur w stylu „to moja kuzynka”.


 2. Nie wtrącaj się w jej sprawy, jeśli ona nie chce o czymś mówić.
  Szczerze, musisz się tak „przylepiać”? Respektuj jej sferę osobistą. Jeśli będzie chciała ci o czymś powiedzieć, to na pewno to zrobi.


 3. Nie ignoruj sms’ów od niej.
  Jeśli grasz akurat w Counter Strike, lepiej odpuść na kilka sekund i odpisz „gram, niedługo kończę”. Lepiej odpisać od razu i zgarnąć małego prztyczka w nos od razu, niż po 2 godzinach dostać „tasiemca”, który będzie obfity w wyrzuty i pełen nienawiści. Uwierz, to naprawdę działa..


 4. Nie pozwól by mówiła do sekretarki, kiedy oddzwania na wcześniej nieodebrane połączenie od ciebie.
  Dość absurdalne, ale laski właśnie takie są. Kobiety uważają się za zajęte i kiedy znajdą chwilę, by do ciebie oddzwonić po prostu odbierz. Wiedzą, że kiedy w takiej sytuacji nie odbierasz grasz po prostu w gry i karzesz je za wcześniejsze nieodebranie od ciebie..


 5. Nie wszczynaj awantur.
  Jeśli jakiś nieznajomy koleś gada z twoją dziewczyną, nie okładaj go od razu po twarzy. Przecież nawet nie wiesz kim jest i o czym rozmawiają „Tarzanie”.


 6. Nie pozwól innym, by zwracali się do twojej kobiety bez szacunku.
  Jeśli twoi znajomi lub rodzina zwrócą się w znieważający sposób do twojej drugiej połówki, lepiej stań w jej obronie. Prawdziwy mężczyzna nie przypatruje się jak ktoś obraża jego kobietę.


 7. Nie mów, że inna kobieta jest ładna.
  Nawet jeśli ona mówi tekst w stylu „Ale ta dziewczyna jest ładna, co nie?”, nawet nie próbuj przytakiwać. Najlepiej w takim przypadku odpowiedzieć „Nie tak ładna jak ty skarbie.” lub „Jaka dziewczyna?”. W ten sposób nie tylko nie spowodujesz katastrofy, ale i zgarniesz plusa.


 8. Nie rób jej siary na fejsie.
  Nawet jeśli jakiś gość napisał jej pod zdjęciem, że jest ładna, nie groź mu w komentarzu niżej.
  To żenujące. Jeśli chcesz coś załatwiać, to tylko na żywo i bez zbędnej publiczności. Poza tym, to pewnie tylko kolega.


 9. Nie wystawiaj jej na rzecz kolegów.
  Jeśli cały czas spędzasz z kolegami, a na dziewczynę nie masz czasu, to jaki jest sens być w związku? Najgorsze ze wszystkiego, co możesz zrobić to odwołać spotkanie z nią i pójść gdzieś ze znajomymi. Uwierz mi – znam to z autopsji.


 10. Nie trzymaj jej na smyczy.
  Jaki przyjaciel zapomina o kumplach, kiedy znajdzie partnera/ke? Na pewno nie dobry. Nie zabraniaj jej od czasu do czasu spotkać się z przyjaciółkami.

Zostaw komentarz lub oznacz znajomego z facebook’a! 😉


Ubezpieczenia online